Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Vedoucí, Mladá Boleslav

Pozice:
Vedoucí
Zaměstnavatel:
SENIOR-CLUB.cz, s.r.o.
IČO:
27887235
Oblast (okres, kraj):
Mladá Boleslav
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
33000
Popis práce:

Prvotní kontakt:
tel.: 774656656,
e-mail: vesela@senior-park.cz

Požadavky
- řidičské oprávnění (řízení 8 místního vozu), základní znalost PC, všestrannost, kladný vztah k seniorům, vysoká míra zodpovědnosti, a loajality, smysl pro pořádek a čistotu, organizační a komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, pracovitost, spolehlivost.

Pracovní náplň:
- řídí a odpovídá za řádné fungování provozu dle požadavků zaměstnavatele, komunikace s klienty a třetími stranami, řízení firemního vozu, hospodaření s přidělenými finančními prostředky s péčí řádného hospodáře, organizace a zajištění volnočasových aktivit seniorů, vedení malého kolektivu zaměstnanců.

Benefity:
- příspěvek na stravování - 102,-Kč/na den, 5 dní zdravotního volna k dovolené navíc,
mimořádní a výkonnosti, roční a věrnostní odměny, přítel na telefonu samozřejmostí.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Jana Veselá
Telefon:
774 656 656
Počet zobrazení inzerátu:
34×